Proces twórczy,  rozmyślania

Tu wszystko ma znaczenie

Uwielbiam stawiać na sztaludze czyste płótno. Uwielbiam zaczynać nowy obraz. Każdy ruch pędzla jest ważny. Ważne jest jak rozpoczęłam dzień, jakie myśli kłębią mi się w głowie, jakie jest światło w pracowni, jaka muzyka leci w tle i jaka jest jej głośność. To te i tysiące innych elementów które muszą ze sobą zagrać.

Kupując mój obraz, dajesz mi informację, że to co robię jest dla Ciebie ważne. Rezonuje z Tobą tak bardzo, że chcesz mieć moje płótno w swoim domu! Chcesz poczuć zachwyt jaki towarzyszył mi podczas malowania, chcesz by moja historia splotła się z Twoją. To mnie porusza i dodaje energii, daje mi wiarę w to co robię. Czuję, że doceniasz moje godziny spędzone w pracowni, lata pracy nad moim warsztatem. To co widzisz dziś, co pokazuję światu to zaledwie czubek góry lodowej moich działań. To efekt końcowy lub etap pracy, który chcę Ci pokazać 😉 metry zużytego płótna, setki szkiców i luźnych zapisków, litry zużytej farby… to wydarza się wcześniej

Raz ekscytacja i radość, a za chwilę frustracja jaka towarzyszy artyście by dzieło było pełne, by miało w sobie głębię, coś więcej poza farbą nałożoną na płótno.

obraz olejny, pędzle

Dziękuję, że tu jesteś i że mogę zachwycać Cię moimi płótnami! Dobrego dnia! Kasia